יזמות נדל"ן

יזמות נדל"ן וארגון קבוצות משקיעים הוא חלק מהפעילות של לוג ניהול פרויקטים בע"מ. לוג ניהול פרויקטים יוזמת ושותפה בפיתוח נדל"ן וארגון קבוצות לפרויקטים בבניה. שלב היזום מתייחס לארגון קבוצות רכישה, וקידום ראשוני של פרויקטי בניה עבור משקיעים, בעלי קרקע ורוכשים.

החברה מגבשת קבוצת רוכשים למכרזים של רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) ועבור קרקעות בבעלות פרטית תוך בנית תקציבים, בדיקת זכויות בניה והיתכנות כלכלית. עם התנעת תכנון הפרויקט החברה מובילה את ניהול הפרויקט כולל פיקוח על הביצוע, עד קבלת הפרויקט בשיתוף הבעלים.

החברה מקדמת עבור השותפים שלה בפרויקט את התכנון, הרישוי והמכירה של הפרויקטים בהם היא שותפה בהוצאה כספית מינימלית. האחריות שלנו על הפרויקט היא טוטאלית משלב היזום שלו ועד השלמת הפיקוח על הביצוע ומסירת הדירות לבעלי הזכויות.

הודות להיכרות שלנו עם תחומי התכנון והאדריכלות, הרישוי והביצוע והודות לקשרי העבודה שלנו עם אנשי מקצוע מכל תחומי הספקטרום התכנוני- פיננסי- משפטי- קבלני אנו מסוגלים לקחת חלק בפרויקטים בהתהוות ולהוביל אותם למכירה ולביצוע בפועל באופן המהיר והחלק ביותר.

במידה ואתם בודקים מגרש פונטיאלי חברתנו תבצע עבורכם בדיקה תכנונית וכלכלית ראשונית של הפרויקט, ותייסע לכם לקבל החלטה תוך השלמה של המספרים הנדרשים לביצוע הפרויקט, משך זמן התכנון והביצוע, והשלכות האתגרים ההנדסיים על כלכליות הפרויקט, כולל מיפוי סיכונים להמשך ניהול הפרויקט.

כמו כן נקשר אתכם למשקיעים אמינים ובעלי מקצוע איכותיים לפי הצורך.

ניתן לראות הפרויקטים שבתכנון, בביצוע, ופרויקטים שהושלמו בגלרית הפרויקטים.